fbpx

Spokojní zákazníci o našich lymfodrenážnych nohaviciach

Share

Našimi zákazníkmi sú tak amatérskí, ako profesionálni športovci. Lymfodrenážne “gate” našli svoje uplatnenie v cyklistike, basketbale, hokeji, futbale, atletike, bojových športoch, no aj v salónoch krásy a zdravia, vďaka priaznivým preventívnym účinkom najmä proti celulitíde, ťažkým nohám a kŕčovým žilám. Naše lymfodrenážne nohavice sú na trhu už niekoľko rokov a spokojnosť zákazníkov je odmena za našu prácu.

Povedali o nás:

masážne regeneračné nohavice pre futbal

Marek Hlinka – profesionálny futbalista

S nohavicami som veľmi spokojný. V týždni ich používam tak trikrát vďaka čomu mám v tréningu oveľa ľahšie nohy ako predtým. Najväčšou výhodou je, že ich používam v pohodlí domova a kedykoľvek chcem.

masážne nohavice bojové športy mma

Ronald Paradeiser – bojovník MMA

Kompresné nohavice mi veľmi pomohli hlavne v dňoch dvojfázových tréningov, kde som ich využíval aj dva krát denne. Najobľúbenejší režim mám ten, kde sa nohavice nafukujú postupne zospodu smerom nahor, kde mi pomáhajú s žilovým návratom krvi (a kyslých metabolitov) smerom ku srdcu. Subjektívne môžem zhodnotiť zmiernenie bolestivosti svalov po výkone a tým pádom som bol schopný trénovať o 1-2 tréningové jednotky v týždni navyše.

masazne nohavice regenerujem hands up crew

Marko Popovski – freestyler

Nohavice naplnili moje očakávania. s som veľmi spokojný. Po náročných tréningoch a následnom použití cítim, že nohy su odľahčené a laktát odchadza. Navyše sú praktické a dá sa popritom robit kopec veci , či už čítať, sledovať TV alebo robiť nejakú prácu na laptope, čo ocenia hlavne vyťaženejší ľudia!

lymfodrenazne nohavice atletika regeneracia

           Lucia Vlčáková – atletika, maratón

S lymfodrenážnymi nohavicami som nadmieru spokojná, neviem si ich vynachváliť. Využívam ich takmer každý deň po tréningu. Keďže sa dá jednoducho nastaviť rôzna intenzita tlaku používam ich niekedy aj dva krát za deň medzi jednotlivými treningami. Aj vďaka nim zvládam odbehat veľmi veľa kilometrov a náročné tréningy v príprave na maratón. Momentálne si už ani neviem predstaviť regeneráciu bez týchto nohavíc. Odporúčam každému športovcovi do nich zainvestovať, pretože určite stoja za to.

fitness lymfodrenáž regenerácia

Jakub Chudý – osobný tréner Ronyho Paradaisera, S&C tréner v Slovenskej basketbalovej repre a osobný tréner v Cvičisku

Veľmi pekne ďakujem za kompresné nohavice od Vás. Primárne som nohavice zaobstaral pre môjho zverenca (profesionálneho MMA zapasníka), no mal som možnosť ich otestovať najskôr na sebe. Jednoducho povedané , rozdiel bol naozaj citeľný, bol som schopný trénovať častejšie dolné končatiny pretože svalovicu po tréningu nebola tak výrazná ako pred tým. Rukáv sme využívali pri zotavovaní sa po zranení predlaktia ako náhradu lymfodrenaznej masáže. Hodnotím naozaj veľmi dobre, vďaka! 

masážne nohavice regenerácia lymfodrenáž

Martin Holek – profesionálny futbalista

Vyskúšal som viacero kompresných nohavíc, ale väčšinou boli cenovo niekde okolo tri až štyri tisíc eur. Nohavice Regenerujem som si kúpil za pár stoviek a som s nimi maximálne spokojný. Nastaviteľnosť tlaku, programu a času. Diaľkový ovládač, taška. Fakt paráda.

lymfodrenážne nohavice dalsomto

Matej Podstavek – profesionálny futbalista 

Keď som prišiel do klubu dánskeho klubu Thisted FC, objavil som tam nohavice Regenerujem. Čo ma ale najviac prekvapilo, že ich majú už aj v Thajsku. Vďaka tomuto výrobku je kompresná technológia dostupná prakticky každej domácnosti, v ktorej sú amatérski alebo profesionálni športovci.

V prípade záujmu o regeneračné lymfodrenážne nohavice pre športovcov nás môžete kontaktovať emailom na adrese: eshop@dalsomto.sk, telefonicky na čísle: +421 915 030 348 alebo objednať priamo TU.

 

Komentáre

Comments are closed.