fbpx

Regenerácia chladom

Share

Máš rád chlad? Unavuje ťa po každom tréningu plniť sáčky ľadom, ktoré na nohe aj tak nikdy nedržia? Mal si zranenie a prvé čo po tréningu potrebuješ je ľad? 

S potešením ti predstavujeme chladiace návleky Regenerujem

Príjemný, pevný a zároveň elastický materiál návleku ti ponúkne komfort v podobe ľadovo chladného stlačenia po celom obvode stehna, kolena, členku alebo ramena. Návleky pozostávajú z najjemnejšieho gélu (40% voda) zabeleného v neopréne. Zachladený návlek jednoducho natiahneš priamo na kožu a môžeš s ním dokonca aj cvičiť, vďaka jeho elasticite a priľnavosti na kožu. Aj po vytiahnutí z mrazničky do najmenšieho detailu kopíruje pohyby a tvar tvojho tela.

chladiace návleky regenerujem

“Ice bath” efekt

Ak si želáš efekt ľadového kúpeľa, potom je tu pre teba pár návlekov, ktoré ti zachladia celé nohy od achiloviek až po zaďáky. Natiahni si ich na nohy hneď po vytiahnutí z mrazničky a využívaj všetky blahodárne účinky ľadu na naše telo a svaly najmä po fyzickej aktivite. 

Ľadová masáž

V prípade, že si si už u nás zakúpil lymfodrenážne nohavice Regenerujem, máme pre teba skvelú správu. Masážne nohavice môžeš aplikovať priamo na ľadovo vychladené návleky. Použi program “D” na 5 až 7 minút a úživaj si mrazivú “game ready” terapiu za zlomok trhovej ceny. V priebehu piatich minút schladíš svoje nohy až na 10 stupňov, vďaka čomu značne urýchliš proces regenerácie a zotavenia po tréningu alebo zápase.

regenerácia chladom

Nespornou výhodou návlekov je, že nikde nebudeš mať ani kvapku vody, nepotrebuješ žiadny prístroj na vyrábanie ľadu a v neposlednom rade nepotrebuješ žiadny tejp ani pásku, pretože návleky sú elastické a kopírujú povrch tvojho tela.

Terapia chladom, zotavovanie po zraneniach, úľava od bolesti, regenrácia po záťaži, prekrvenie svalov. Ľad je najlepší priateľ športovca.

Ručná výroba, dánska kvalita

Chladiace návleky ti vydržia roky, ak sa o ne budeš dobre starať. Po použití ich vlož do ochanného obalu, ktorý je súčasťou balenia a daj znova zamraziť. Zhruba za 50-60 minút budú opäť ľadovo vychladené.

Každý kus je vyrábaný ručne z veľmi pružného a elastického materiálu, vďaka čomu môže návleky používať viacero športovcov s rôznymi proprociami. 

terapia chladom chladiace návleky

Chceš sa trochu schladiť?  

Pre viac informácii nás kontaktujte mailom na adrese eshop@dalsomto.sk

Komentáre

Comments are closed.