fbpx

Indvidiuálny tréning počas karantény?

Share

Minulý mesiac sme o novom víruse srandovali a teraz obmedzuje našu slobodu. Médiá nás, ako už býva zvykom strašia, iní to zľahčujú a tvária sa, že sa nič nedeje. Pravda bude asi niekde uprostred, no fakt je ten, že všetko je obrátené hore nohami a chodiť po ulici s rúškom je naozaj zvláštny pocit. Absolutórium aktuálneho obdobia dávam podnikavcovi, ktorý zarezervoval najogickejšiu doménu pre všetky potrebné informácie – www.koronavirus.sk a zaparkoval tam školský projekt nedokončeného eshopu. 

Soľ nad zlato

Keď som včera v lekárni vyslovil slovo paralen, čas sa akoby zastavil. Pani za mnou spravila krok dozadu a lekárnik sa na mňa pozrel ako keby som si v zlatníctve vyžiadal ten najdrahší diamant. Následne dodal, že nemajú a ak ho ešte niekde nájdem, tak som hrdina. Panika vie naozaj spraviť divy, pretože vykúpiť paralen, múku a toaletný papier v celej republike je na zamyslenie. Verím, že keď sa život vráti späť do starých koľají, budeme pamätať aký vzácny a krehký je ten domček z karát, ktorý sme si postavili a ktorý nám zo dňa na deň môže spadnúť na hlavu.

A čo tréning?

Obdobie karantén bohužiaľ neplatí len pre prácu a školu, no aj pre všetky skupinové tréningy a zápasy. Nezostáva nám nič iné ako trénovať individuálne. Až keď som dostal správu od jedného chalana, či nemám nejaký individuálny tréning ako ostať vo forme aj počas karantény, ma napadlo, že by sme si mohli pomôcť. Vďaka Vašej ústretovosti si teraz môžeme pozrieť viaceré tréningové plány a inšpirovať sa navzájom. 

Vtedy na východe. Tréningový plán z Trebišova – IT_SlavojTrebisov_2020_03_week_11

Tréningový plán od Michala – Michal treningový plán

Aj v Loky sme dostali plán – training plan LOKY muzi

Kondičný tréningový program od Patrika – Treningovy tyzden- Patrik

Z Horehronia – Vytrvalostný program futbal

Od majstra svojho remesla – Individuálny-plán-amatéri-Milan Ivanka

Spod hradu Matúša Čáka – as_trencin


Chceš sa aj ty podeliť o svoj tréningový program v čase karantény? Kontaktuj ma mailom – dalsomto@gmail.com alebo pošli správu na instagrame. Ďakujem!

Podsty

Komentáre

Comments are closed.