fbpx

S tým čo máš. Tam kde si. Žijeme v najlepšej dobe

Share

Nebolo to až tak dávno, keď ísť do Rakúska bola veľká vec a na hranici ťa prehľadávali ako kriminálnika a často to trvalo niekoľko hodín. Dnes zistíš, že si v inej krajine, až keď ti príde sms od operátora. Neskutočné ako sa veci za pár rokov posunuli. Myslím si, že žijeme v najlepšej dobe. Nikdy nemali ľudia také možnosti a príležitosti.

Nehovoriac o tom, čo nám ponúka internet a sociálne siete. Zo svojho telefónu môžeš v sekunde poslať správu do celého sveta. Možno občas argumentujeme, že paradoxne vďaka sociálnym sieťam sme viac izolovaní. Keď niečo ponúka toľko benefitov, určite tam musia byť aj negatíva, ale nakoniec je to aj tak len na nás, či počas večere s priateľmi telefón položíme alebo budeme skrolovať instagram a facebook. Sociálne siete sú nástroj ako ktorýkoľvek iný a ten kto ho používa má právo rozhodovať ako.

Daj do rúk ľuďom paradajky. Polovica si ich dá do šalátu spolu s ostatnou zeleninou, pretože sú chutné a prospešné pre telo. Druhá polovica ich začne hádzať po politikoch, ktorých vinia za svoje životy. Bolo by riešenie všetkým zobrať paradajky? 

Musel som vidieť viacero krajín a spoznať veľa ľudí, aby som skutočne dokázal oceniť a precítiť aké šťastie máme, že sme sa narodili v tejto dobe a v tejto krajine. Verím, že ak sa do niečoho oplatí investovať, tak do cestovania. Pod slovom cestovanie nemám na mysli uzavretý hotelový rezort. Na oddych je to skvelé, no kto nevybočí z turistických chodníkov, nikdy neokúsi ten skutočný “vibe” danej krajiny.

Viac o tom AKO a PREČO cestujem vo videu

Podsty

Komentáre

Comments are closed.